O nas

Każde małe dziecko posiada niezwykły dar – wrodzoną zdolność językową do nauczenia się języków, które je otaczają. Od nas, dorosłych, zależy, czy podarujemy mu szansę na wykorzystanie tych zdolności, wprowadzając w świat innych dźwięków i znaczeń niczym otwierając zaczarowaną księgę.

Nasze przedszkole jest przedszkolem anglojęzycznym, w którym dzieci mają kontakt z językiem angielskim przez cały dzień. Wykorzystując dziecięcą otwartość na naukę języków obcych i ogromną chłonność umysłu małych dzieci, stwarzamy naszym wychowankom możliwość poznania języka angielskiego w sposób naturalny. W zwyczajnych, codziennych sytuacjach, w nauce i w zabawie, nauczycielki zwracają się do dzieci w języku angielskim. Zajęcia prowadzone są w atmosferze zabawy. Bardzo dbamy o przyjazną atmosferę, otaczamy dzieci serdecznością i wsparciem. Obok nauczycieli anglojęzycznych pracują nauczyciele znający język polski, zawsze uśmiechnięci i gotowi do służenia pomocą.

Przedszkole posiada znakomite warunki lokalowe. Słoneczne , przestronne sale wyposażone są w kolorowe mebelki i bogate, urozmaicone zestawy zabawek i materiałów dydaktycznych. Ułożone na wysokości wzroku i w zasięgu ręki, zachęcają do samodzielnych zabaw i eksperymentów.

Oferujemy dzieciom cztery smaczne posiłki dziennie przygotowywane na miejscu, zgodnie z zasadami zdrowego żywienia. Uwzględniamy diety indywidualne dla dzieci alergicznych. Po obiadku, maluszki mające naturalną potrzebę snu, będą mogły przytulić główkę do poduszki i odpocząć na leżaczkach w przytulnej sypialni. Dla starszych dzieci czas po obiedzie przeznaczony jest na odpoczynek, wyciszenie, słuchanie bajek i opowiadań.

W naszym przedszkolu szanujemy prawa dzieci. Praca z dziećmi jest naszą pasją. Wspólnie zabiegamy o to, aby w naszym przedszkolu panowała rodzinna atmosfera i każde dziecko czuło się tu dobrze. Radość, która odbija się w ich oczach , jest dla nas nagrodą i inspiracją do dalszych działań. Czy jest coś piękniejszego niż uśmiech dziecka?